PŘIHNOJOVÁNÍ

V oblasti námi nabízených závlahových systémů se nejčastěji používá přihnojování pomocí přihnojovacích pump. Tyto pumpy nám dovolují přidávat potřebné hnojivo přímo do závlahové vody, čímž šetří čas i energii.

Nabízíme několik druhů pump a to od těch nejjednodušších a nejlevnějších až po ty profesionální:

  • PŘIHNOJOVACÍ TANK – kovový, vysoce odolný a jednoduchá přihnojovací tank, který funguje pomocí tlaku vody. Objem vstřikovaného hnojiva nelze nastavit. Tak je tedy pouze zapnut a dávkuje, nebo vypnut a nedávkuje.
  • VENTURI INJECTOR – nejzákladnější a nejlevnější přihnojovací pumpa. Množství dávkovaného hnojiva je dané tlakem vody v systému a nedá se nijak nastavit.
  • AMIAD INJECTOR – pumpa funguje na základě tlaku vody v závlahovém systému. Oproti VENTURI pumpě již nabízí hrubou stupnici, ve které se dá nastavit množství hnojiva, které chceme vypustit do závlahového systému.
  • PŘIHNOJOVACÍ PUMPA DOSATRON – pumpa od světoznámé francouzské firmy Dosatron. Jedná se o nejvyspělejší a v zemědělství nejpoužívanější typ přihnojovací pumpy. Pumpa obsahuje nastavitelný prstenec, na kterém si člověk může nastavit přesnou hodnotu, kolik hnojiva chce do závlahového systému přidat. Pumpa je jednoduchá na ovládání a slibuje i dlouhou životnost.
přihnojovací tank
venturi přihnojovací pumpa
amiad přihnojovací pumpa
přihnojovací pumpa dosatron